Zweigeltrebe rosé, Frizzante, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l

Zweigeltrebe rosé, Frizzante, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12820
Oblast Morava
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Zweigeltrebe
Kategorie Jakostní odrůdové
Kolekce Frizzante
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Šumivé
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je světle lososově růžová. Vůně je široká a ovocná. Chuť vína je plná, elegantní, vyvážená s příjemným aroma drobného červeného ovoce, svěží kyselinkou a dlouhou ovocnou dochutí podpořenou příjemným perlením.

Doporučujeme podávat silně vychlazené jako osvěžující nápoj, dále k lehčím bílým masům na grilu a salátům, a to i těstovinovým. Toto rosé víno je skvělý společník u všech grilovacích párty díky své všestrannosti! Bude Vám chutnat ke všem delikatesám, které navštíví Váš gril, může být první skleničkou večera a současně také tou, která doprovodí méně sladký dezert. Prostě celovečerní lehké pití nejen pro dámy.

Doporučená teplota podávání: 5 - 7 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.