Zweigeltrebe, Pozdní sběr, 2013, Jiří Šilinek, 0.75 l

Zweigeltrebe, Pozdní sběr, 2013, Jiří Šilinek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11614
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Jiří Šilinek
Odruda Zweigeltrebe
Kategorie Pozdní sběr
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 1326
CNM 22,6
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Jiří Šilinek. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Obec: Mikulov
Trať: Brněnská

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,1 g/l
Kyseliny: 4,9 g/l
Cukernatost hroznů při sběru: 22,6 °NM

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mikulov
Trať: Brněnská
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny4,9 g/l
Zbytkový cukr0,1 g/l
Jiří Šilinek

Vína vyráběna v tomto vinařství mají nejvyšší možnou kvalitu, které lze dosáhnout v našich zeměpisných a půdních podmínkách. Této kvality je dosaženo díky moderním metodám a technologiím výroby vín a proto tyto vína oplývají výraznou aromatickou ovocností, která svým spotřebitelům přináší výjimečné zážitky. Vybraná vína jsou rozvinuta metodou „batonnage“ a „barrique“. Tyto vína mají sice těžší, ale o mnoho širší paletu buketů a v chuti získávají na širokosti. V poslední době byla výroba rozšířena o vína vyráběná speciální metodou. Jedná se o vína ledová a slámová, která jsou vhodným aperitivem při jakékoliv příležitosti.

Firma Vinařství - Jiří Šilinek působí ve vinařské obci Pavlov již od roku 1991, avšak vína vyrábí již po několik generací. Vinařství začalo v malém sklepě jako malý rodinný podnik a v současné době patří k firmám střední velikosti. Nyní vinařství obhospodařuje kolem 8 hektarů vinic, které patří mezi vybrané viniční tratě na pálavských svazích. Hrozny jsou zpracovávány ve „zpracovatelském sklepě“ velmi reduktivní metodou. Jakmile vína vykvasí, převáží se do „ležáckých sklepů“, kde podle typu vína leží přibližně dva roky. Následně se nalahvují na moderní lahvovací lince a jsou uloženy ve „skladovacích sklepích“ kde získávají svou lahvovou zralost. Tento proces trvá přibližně jeden rok. Poté se láhve adjustují a jdou ke svým zákazníkům.