Zweigeltrebe, Exclusive, Jakostní odrůdové, 2018, Sing Wine, 0.75 l

Náš tip
Zweigeltrebe, Exclusive, Jakostní odrůdové, 2018, Sing Wine, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16264
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Odruda Zweigeltrebe
Kategorie Jakostní odrůdové
Kolekce Exclusive
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Šarže 29-18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Sing Wine. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Zweigeltrebe je víno se světlejší rubínovou barvou. Vůně připomínající vanilku. V chuti pikantní, ovocné s výraznější mladou kyselinkou.

Doporučujeme podávat k tmavému masu a tvrdým sýrům.

Ocenění:

  • Salon vín 2021 - zlatá medaile (100 nejlepších vín v ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 13 - 15 °C

Skladujte při teplotě 10 - 12 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Vinohrádky
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny5,1 g/l
Zbytkový cukr0,7 g/l
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.