Vinofol Novosedly - nové vinařství v nabídce

Jsme rádi, že jsme do nabídky zařadili další nové vinařství. Novosedly VINOFOL je rodinný podnik založený v roce 1992, který vedou bratři Pavel a Richard Foltýnovi. Nachází se v obci Novosedly, která je čtvrtou největší vinařskou obcí na Moravě. V současné době pěstují vinnou révu na 90 ha vinic v okolí Pálavských vrchů ve vinařských obcích Pavlov, Novosedly, Mikulov a Nový Přerov. Vhodné klimatické podmínky, rozmanitost půdní skladby, investice do moderních technologií a umění sklepmistra dávají možnost nabídnou zákazníkům krásná vína s tradičním moravským charakterem.

 

Vína jsou rozdělena do dvou kolekcí. Klasik, nabízí skvělá přívlastková vína za velmi příznivé ceny. Dopřát si tak můžete například Veltlínské zelené nebo Tramín červený v Pozdním sběru již za 132 Kč. Vína jsou navíc pod praktickým šroubovým uzávěrem.

Kolekce Exclusive pak představuje vyšší řadu přívlaskových vín, která odráží skutečný vinařský um sklepmistra a jsou tím nejlepším, co Vinofol nabízí. Doporučujeme vyzkoušet suchý Sauvignon či Rulandské šedé, sladký Tramín červený jako Výběr z bobulí nebo opravdu mimořádně povedený Merlot, který zrál v barikových sudech.

 

Vinofol Novosedly - nové vinařství v nabídce
Vybrané produkty