Veselé víno, Müller Thurgau, 2020, Vinařství VINO HORT, 0.75 l

Akce
Veselé víno, Müller Thurgau, 2020, Vinařství VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16063
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Zemské
Kolekce Mladé víno
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2020
Šarže 2/20
Uzávěr Skleněný uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství VINO HORT. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Velmi lehký a osvěžující Müller Thurgau Vás zláká svou příjemnou vůní broskví a zelených jablíček. V chuti je lehce nasládlé s kompotovou dochutí. Dodá Vám veselou náladu a té není nikdy dost :-)

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dobšice
Trať: U Hájku
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny5,5 g/l
Zbytkový cukr3,5 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.