Veltlínské zelené, Zemské, 2010, Vinařství pod Hradem, 0.75 l

Veltlínské zelené, Zemské, 2010, Vinařství pod Hradem, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8602
Oblast Morava
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2010
Šarže sk02
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství pod Hradem. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je žlutá s nazelenalým tónem. Vůně je mírně kořenitá, někdy až mandlová, s dominující kyselinkou. V chuti je víno svěží, s vyšším obsahem kyselin.

Doporučujeme podávat k rybím pokrmům, studené kuchyni a mořským plodům.

Alkohol: 12,1 % obj.
Zbytkový cukr: 1,3 g/l
Kyseliny: 5,3 g/l

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,1 % obj
Kyseliny5,3 g/l
Zbytkový cukr1,3 g/l
Vinařství pod Hradem

Vinařství pod Hradem najdete v obcích Klentnice a Pavlov, nacházejících se uprostřed známých a velice zajímavých pálavských přírodních lokalit. Vinařství pod Hradem je rodinné vinařství a produkuje vína výhradně z vlastních vinic, které spadají pod mikulovskou podoblast. V nabídce vinařství najdete špičková přívlastková vína vysoké kvality a velkou novinkou je zakoupení plnící linky na tzv. Bag in boxy, která je nejmodernější v ČR. V Bag in boxech najdete kvalitní vína vyšší kategorie z odrůd Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Merlot apod. Vína z Pálavy jsou jedinečná a vína z Vinařství pod Hradem jsou toho důkazem.