Veltlínské zelené, Klasik, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l

-9 %
Veltlínské zelené, Klasik, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14730
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Kategorie Zemské
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 21
Šarže 9-18
Uzávěr Šroubový uzávěr
145 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Víno má nažloutlou barvu s výraznou ovocito-kořenitou vůní a pikantností zeleného pepře. Chuť vína je pevná, s výraznou kořenito-minerální dochutí.

Ocenění:

  • 30 vín Modrých hor 2019 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr10,5 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.