Veltlínské zelené, Kabinet, 2015, Vinařství Petr Skoupil, 0.75 l

Veltlínské zelené, Kabinet, 2015, Vinařství Petr Skoupil, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14375
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Kabinet
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 2615
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Petr Skoupil. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno pepřové vůně s nádechcem čerstvých mandlí a polních květin. Chuť působí jako dlouhá, plná a svěží, s tóny citronů a mandarinek, s dochutí zeleného hráčku a pikantní kyselinkou.

Doporučujeme podávat k drůbežím masům nebo těžším salátům.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Zadní hora
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr1,6 g/l
Vinařství Petr Skoupil

Vinařství Petr Skoupil najdeme ve Velkých Bílovicích na Moravě. Rodinná tradice tohoto vinařství sahá až do poloviny 19. století. Vlastní 35 hektarů vlastních vinic. Vinařství se snaží o co nejkvalitnější vína. Hrozny pěstují s omezováním aplikace chemických přípravků. Hrozny zpracovávají z redukovaných sklizní mechanicky co nejšetrnějším způsobem. Jejich vína jsou odrůdově čistá, mimořádně zajímavá se širokým spektrem aromatických látek, zejména ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin. Produkují vína kabinetní, pozdní sběry a výběry z hroznů, ale i výběry z bobulí, slámová vína a vína ledová. Získávají mnoho ocenění např. Vinař roku 2008 České republiky, 2. místo Vinař roku 2010 České republiky, třikrát titul Wine of Nation v San Franciscu. Dále medaile všech kovů z Paříže, Bruselu, Verony či Vídně.