Veltlínské zelené, Kabinet, 2013, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l

Veltlínské zelené, Kabinet, 2013, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9502
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Kabinet
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 3124
CNM 19
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zámecké vinařství Bzenec. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Ve víně je cítit vůně citrusových plodů a bílého pepře. Limetky a med krásně doplňují chuť i aroma a vyzývají k dalšímu doušku.

Ocenění:

  • Salon vín 2015 - 100 nejlepších vín ČR

Obec: Vrbovec
Trať: Slunný vrch

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 1,1 g/l
Kyseliny: 6,2 g/l

Bezcukernatý extrakt: 19,8 g/l
Cukernatost hroznů při sběru: 19,0 °NM

Doporučená teplota podávání: 9 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: Slunný vrch
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr1,1 g/l
Bezcukernatý extrakt19,8 g/l
Zámecké vinařství Bzenec

Zámecké vinařství Bzenec je vinařstvím s dlouhou tradicí. Vinařský podnik můžeme najít v krásném romantickém prostředí zámečku v pseudogotickém slohu, který zde po staletí představuje slávu zámeckého vinařství ve významné moravské podoblasti Slovácké, která je součástí Dolnomoravského úvalu, v němž se soustřeďuje převážná část vinařské produkce v jedné z nejteplejší části jižní Moravy. V současné době je společnost součástí uskupení vinařských firem, mezi které patří významná vinařství moravského regionu: Vinařství Mikrosvín Mikulov, Vinařství Mikulčice či Diana Moravia. Díky otevřenému přístupu k moderním technologiím a novým trendům se Zámeckému vinařství Bzenec jako jedinému vinařství v ČR podařilo v roce 2007 získat titul Premio Speciale na soutěži VINITALY. V následujících třech letech se toto významné světové ocenění podařilo získat ještě dvakrát. Výrazné úspěchy v podobě zlatých a stříbrných medailí získává vinařství také na AWC Vienna, Monde Selection Brusel, Decanter World Wine Awards a International Wine Challenge v Londýně, Le mondial du Rosé ve Francii či Concours Mondial de Bruxelles.