Veltlínské zelené, GREEN, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l

Veltlínské zelené, GREEN, Zemské, 2016, Arte Vini, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12940
Oblast Morava
Výrobce Arte Vini
Kategorie Zemské
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže L-201701
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arte Vini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

GREEN se Vám představí zejména svou svěží aromatikou připomínající vůni čerstvě sklizených jablek a exotických plodů. Je to víno lehké stavby a přitom s nezaměnitelnou příjemnou vůní s typickou „pepřovou“ štiplavostí na jazyce. Prostě typický, svěží a kořenitý veltín.

Doporučujeme podávat jako aperitiv či k celému menu, stejně jako ideální víno pro posezení v kruhu rodiny či přátel.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hostěradice
Trať: Volné Pole
Alkohol12,0 % obj
Arte Vini

Vinařství Arte Vini vyrábí vysoce kvalitní vína v Novém Šaldorfu nedaleko Znojma. V sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. Pokladem je také vyhlášený Kravák. Vína vycházejí z moravské vinařské tradice, přinášejí radost a příjemné zážitky pokaždé, když máte možnost je ochutnat. Vinice jsou obhospodařovány výhradně biologicky udržitelným způsobem šetrným k životnímu prostředí. Ke správnému zrání vín dochází ve více než 140 let starém sklepě. Svěží ovocná vůně, harmonická a vyvážená chuť, elegance a netradiční etiketaa. To jsou vína Arte Vini.