Veltlínské červené rané, Jakostní odrůdové, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Náš tip
Veltlínské červené rané, Jakostní odrůdové, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15421
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Veltlínské červené rané
Kategorie Jakostní odrůdové
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8368
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ochutnejte krásné víno odrůdy Veltlínské červené rané z jižní části znojemského vinařského regionu, které jistě potěší zejména milovníky suchých vín. Po přivonění objevíte vůni po letních jablkách, rozinkách i jemné vanilce. V ústech zaujme bohatostí i příjemně oříškovo-kořenitým projevem. I v ústech zaznamenáte líbivou ovocnou příchutí připomínající vyzrálé hrušky nebo meruňky.

Doporučujeme podávat například k pizze nebo kvalitním sýrům. Doporučujeme pít jako mladé, ale víno lze i archivovat.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2019 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Tasovice
Trať: Kamenný vrch
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,7 g/l
Zbytkový cukr5,5 g/l
Bezcukernatý extrakt23,9 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.