Tramín červený, Výběr z hroznů, 2017, Zlomek & Vávra, 0.75 l

Tramín červený, Výběr z hroznů, 2017, Zlomek & Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14158
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Radost
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 34/17
Uzávěr Korkový uzávěr
245 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 7.4
Podrobnosti

Říká se-nejlepší nakonec. My tvrdíme, že i nejsladší. Dezert mezi našimi víny, sladká tečka na závěr, jak chcete. Mluvíme o našem tramínu. Ve směsi čajových vůní dominují květy růže, které se skvěle doplňují se sušenou pomerančovou kůrou. Díky vyššímu zbytkovému cukru v chuti rozpoznáte marmeládu z letního ovoce, pečené hrušky a v závěru tóny jarního medu. Mějte taky Radost!
.

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let od lahvování.

 

Kolekce Radost

Intenzivní chutě a vůně, co potěší vaše smysly. S vínem totiž můžete cestovat. Stačí, když zavřete oči a vnímáte. Potom si představíte ledacos, třeba mandle v medu z vánočního trhu, citrusové plody z exotických zemí nebo chuť obyčejného chleba z uherskohradišťské pekárny U Jahodů. Pokud hledáte vína se silným charakterem, nechte se unášet řadou Radost.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Lipov
Trať: Nová Hora
Alkohol10,0 % obj
Kyseliny6,3 g/l
Zbytkový cukr36,9 g/l
Bezcukernatý extrakt25,7 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.