Tramín červený, Výběr z bobulí, 2019, Zlomek & Vávra, 0.75 l

Tramín červený, Výběr z bobulí, 2019, Zlomek & Vávra, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16868
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Výběr z bobulí
Kolekce Okamžiky
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
CNM 27,6
Šarže 12-13/19
Uzávěr Korkový uzávěr
349 Kč 288 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Osobně v Modleticích:zítra Osobně v Praze: zítra po 17:30 Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Říká se – nejlepší na konec. My tvrdíme, že i nejsladší. Dezert mezi víny, sladká tečka na závěr, jak chcete. Mluvíme o bobulích tramínu. Kombinace zralých meruněk, sušených fíků a datlí vám doslova osladí život. Tóny jarního medu a pečené hrušky ještě více zdůrazní vysoký obsah zbytkového cukru. Naše zlato v lahvi.

Ocenění:

  • Festwine 2020 - stříbrná medaile
  • Pardubický festival vína 2020 - šampion kategorie
  • Pardubický festival vína 2020 - zlatá medaile
  • Vinařské Litoměřice - zlatá medaile

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let od lahvování.

 

Kolekce Okamžiky

Některé věci samovolně vyplynou. To se stalo právě u našich produktů z řady Okamžiky. Vznikly pro vzácné příležitosti a můžeme díky nim ukázat, jaké speciality lze z našich vlastních hroznů vyrobit. Do kolekce Okamžiky zařazujeme nejlepší vína ze sklepa dle velmi pečlivého výběru Libora, Petra, Tomáše a Radka. Doporučujeme všem gurmánům a lidem otevřeným novým chutím.

Obec: Mikulov
Trať: Pod Svatým kopečkem
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7,2 g/l
Zbytkový cukr59,9 g/l
Bezcukernatý extrakt32,2 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.