Tramín červený, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Tramín červený, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14438
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
CNM 25,1
Šarže 3617
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Zlato-zelenkavý tramín s jemně kořenitou vůní i chutí. Příznivci tohoto typu vína ocení výraznou a typickou vůni medu, čajových růží, zázvoru a liči, kterou v chuti provází svěží šťavnatá kyselinka a meruňkový džem.

Doporučujeme podávat s pikantní paštikou a husími nebo kachním játry, či méně aromatickými sýry. Zaujme i jako aperitiv nebo důstojná tečka na závěr hostiny.

Ocenění: 

  • Salon vín 2019 - stříbrná medaile (400 nejlepších vín ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4-6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dyjákovice
Trať: Vinohrady
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr8,8 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.