Tramín červený, Oranžové, Zemské, 2018, Jiří Šilinek, 0.75 l

Tramín červený, Oranžové, Zemské, 2018, Jiří Šilinek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15770
Oblast Morava
Výrobce Jiří Šilinek
Kategorie Naturální víno
Barva Oranžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Jiří Šilinek. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Unikátní Tramín červený, který vznikl několikaměsíčním ležením rozmačkaných bobulí spolu s moštem. Výsledkem je velmi suché víno s nádhernými tóny čajové růže a až oranžovou barvou. Je bez přidané síry a nefiltrované.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Pavlov
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny6 g/l
Zbytkový cukr0,2 g/l
Jiří Šilinek

Firma Vinařství - Jiří Šilinek působí ve vinařské obci Pavlov již od roku 1991, avšak vína vyrábí již po několik generací. Vinařství začalo v malém sklepě jako malý rodinný podnik a v současné době patří k firmám střední velikosti. Nyní vinařství obhospodařuje kolem 8 hektarů vinic, které patří mezi vybrané viniční tratě na pálavských svazích. Hrozny jsou zpracovávány ve „zpracovatelském sklepě“ velmi reduktivní metodou. Jakmile vína vykvasí, převáží se do „ležáckých sklepů“, kde podle typu vína leží přibližně dva roky. Následně se nalahvují na moderní lahvovací lince a jsou uloženy ve „skladovacích sklepích“ kde získávají svou lahvovou zralost. Tento proces trvá přibližně jeden rok. Poté se láhve adjustují a jdou ke svým zákazníkům.