Tramín červený, Lacerta Viridis, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Tramín červený, Lacerta Viridis, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14593
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Lacerta Viridis
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8319
Uzávěr Korkový uzávěr
185 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 22 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Jemné, ušlechtilé až smyslné vůně po kosatcích, fialkách a medu Vás zaujmou hned při prvním přivonění. V každém doušku oceníte harmonii, čistotu a svůdnost tohoto krásného vína. Příjemná je příchuť po tropickém ovoci, kompotovaných jablkách a rozinkách.

Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo specialitám asijské kuchyně.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let od lahvování.

 

LACERTA VIRIDIS

Vína označená nálepkou „ZELENÁ JEŠTĚRKA“  jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hnanice
Trať: U chlupa
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7 g/l
Zbytkový cukr25 g/l
Bezcukernatý extrakt25,9 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.