Tramín červený, Jakostní odrůdové, 2017, Znovín Znojmo, 0.75 l

Tramín červený, Jakostní odrůdové, 2017, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13687
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Jakostní odrůdové
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 7358
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Po přivonění doslova ohromí bohatou vůní po šeříku, růži a pivoňce. V ústech zaujme příjemnou ovocností okořeněnou romantickou příchutí po vánočním kompotu. Krásná ukázka ročníků 2017.

Doporučujeme podávat například k drůbeži nebo asijské kuchyni.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Trať: U tří dubů, Kozí hory a Středohoří
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,4 g/l
Zbytkový cukr24,8 g/l
Bezcukernatý extrakt23,3 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.