LIKVIDACE SKLADU !!! - slevy až 50 %, více než 200 zlevněných položek

Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík

Nové
Náš tip
Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík Země původu
Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík
Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík
Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík
Terroir 2021 vs. 2022 z Vinařství Volařík
Vlastnosti
ID produktu 18262
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kolekce Terroir
Barva Bílé
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
2 100 Kč 1 736 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 7 ks
Osobně v Modleticích:dnes Osobně v Praze: dnes po 17:30 Přepravní společností:zítra
Podrobnosti

Porovnejte to nejlepší od Volaříka. Tři odrůdy ve dvou ročnících.

V balíčku najdete zcela nová vína řady terroir ročníku 2022, která porovnáte s předchozím ročníkem 2021. Poznáte tak jak se od sebe liší jednotlivé ročníky i jak se vína vyvíjejí v čase. Pro porovnání jsme vybrali vína Ryzlink vlašský z ikonické trati Železná, Ryzlink rýnský z Perné a vynikající suchou Pálavu z Věstoňska.

Terroir je nejvyšší řadou vín v tomto mikulovském vinařství a představuje krásná a mohutná vína, kterým byla věnovánana mimořádná péče při školení v nerezu či v dřevěných sudech. Vína podávejte při teplotě kolem 12 stupňů a nechte je předem chvíli nadechnout.

Vinařství Volařík

Vinařství Volařík najdeme v Mikulově na Moravě. Vinařství původně založil Leopold Volařík po konci druhé světové války. Seznámil se s rodinou Schultzovou, od které se naučil vinohradnickému a vinařskému umění. Vinařství bylo přerušeno kolektivizací a nástupem komunistického režimu. Po revoluci v roce 1989 byly vráceny vinice původním majitelům, a tak v roce 2007 zakládá Vinařství Volařík Ing. Miroslav Volařík. V roce 2001 a 2008 založil nové vinice. V integrované produkci dnes obhospodařují 80 ha vlastních vinic. Z toho 4,2 ha v režimu ekologického zemědělství. Většina vinic leží na teplých svazích Pavlovských vrchů. Vyrábí přívlastková, zejména bíla vína. Pěstují více než 12 odrůd. Jsou to: Chardonnay, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Svatovavřinecké, Tramín červený, Veltlínské červené rané a Veltlínské zelené. Při pěstování kladou důraz na kvalitu hroznů, terroir, dobrý přístup jak k hroznům, tak i vinicím. Hrozny sbírají výhradně ručně a dopravují je do vinařství pod suchým ledem. Používají nejnovější technologie. Od roku 2011 jsou členem Aliance vinařů V8. Vinařství sklízí úspěchy na tuzemských i zahraničních soutěžích.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení