Syrah, Oak Cask, 2016, Trapiche, 0.75 l

Syrah, Oak Cask, 2016, Trapiche, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14377
Země Argentina
Oblast Mendoza
Výrobce Trapiche
Odruda Syrah
Kolekce Oak Cask
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Trapiche. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno má intenzivní červenou barvu. Víno je plné s aroma lékořice, kůže, zvěřiny, tabáku a čokolády s nádechem kouře a čerstvého ovoce. Chuť je intenzivní po ostružinách. Víno zrálo 9 měsíců v sudech, což mu dodalo harmonii, komplexnost a ušlechtilost.

Doporučujeme podávat ke středomořské kuchyni, polotvrdým sýrům (Gouda, Eidam), dušeným masům nebo zvěřině.

 

Doporučená teplota podávání: 17 - 19 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Trapiche

Trapiche najdeme ve městě Mendoza v Argentině. Vinařství bylo založeno v roce 1883. Jeho zakladatelem byl Tiburcio Benegas, který byl zároveň zakladatelem vinařského průmyslu v Mendoze. Zavedl první zavlažovací systém v provincii. Přivezl z Bordeaux z Francie jemné odrůdy jako jsou Cabernet, Merlot a Cabernet Franc. Vinařství Trapiche bylo vyhodnoceno jako nejlepší výrobce argentinských vín během prvních sedmdesáti let. Rozloha jejich vinic je 1075 ha. Pěstují odrůdy: Malbec, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Syrah, Chardonnay, Merlot, Torrontes, Viognier a Pinot Grigio. Nakupují hrozny od více než 200 nezávislých výrobců z nejlepších vinařských oblastí Argentiny. Trapiche je jedním z největších výrobců vín v Argentině. Dnes vyváží svá vína do více než 80 zemí.