Syrah, IGP, 2020, Paul Mas, 0.75 l

-14 %
Syrah, IGP, 2020, Paul Mas, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17028
Země Francie
Výrobce Paul Mas
Odruda Syrah
Kategorie IGP
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Uzávěr Šroubový uzávěr
145 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno je vyrobeno tradiční metodou a částečně zrálo v dubových sudech. Toto překrásné víno je zahaleno do hávu z tmavého ovoce, lesních plodů, fialek a koření s jemně sametovým pocitem v ústech a dlouhým zakončením. Vinice vinařství Paul Mas jsou rozprostřeny na jihu Francie v regionu Languedoc a vysázeny na svazích, které produkují nejlepší vína této oblasti.

Doporučujeme podávat k masovým koláčům, červené grilované zelenině, k těstovinovým pokrmům a k výrazným zralým sýrům.

Ocenění:

  • Syrah du Monde - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Paul Mas

Paul Mas najdeme ve vesničce Conas, nedaleko města Pézenas, v oblasti Languedoc-Roussillon ve Francii. Je to rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 1892, kdy August Mas koupil první vinici. Od roku 1934 pokračuje Raymond Mas. Od roku 1954 Maxime Mas se svým bratrem. V současné době vede vinařství Jean-Claude Mas. Rozloha jejich vinic je dnes 320 ha. Dalších 800 ha mají nasmlouvaných. Pracují s více jak 30 různými odrůdami. Jejich vína dováží do více než 45 zemí. Získávají ocenění na mnoha prestižních zahraničních soutěžích.