Syrah, IGP, 2017, Paul Mas, 0.75 l

Syrah, IGP, 2017, Paul Mas, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15076
Země Francie
Výrobce Paul Mas
Odruda Syrah
Kategorie IGP
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Paul Mas. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno je vyrobeno tradiční metodou a částečně zrálo v dubových sudech. Toto překrásné víno je zahaleno do hávu z tmavého ovoce, lesních plodů, fialek a koření s jemně sametovým pocitem v ústech a dlouhým zakončením. Vinice vinařství Paul Mas jsou rozprostřeny na jihu Francie v regionu Languedoc a vysázeny na svazích, které produkují nejlepší vína této oblasti.

Doporučujeme podávat k masovým koláčům, červené grilované zelenině, k těstovinovým pokrmům a k výrazným zralým sýrům.

Ocenění:

  • Syrah du Monde 2017 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Paul Mas

Paul Mas najdeme ve vesničce Conas, nedaleko města Pézenas, v oblasti Languedoc-Roussillon ve Francii. Je to rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 1892, kdy August Mas koupil první vinici. Od roku 1934 pokračuje Raymond Mas. Od roku 1954 Maxime Mas se svým bratrem. V současné době vede vinařství Jean-Claude Mas. Rozloha jejich vinic je dnes 320 ha. Dalších 800 ha mají nasmlouvaných. Pracují s více jak 30 různými odrůdami. Jejich vína dováží do více než 45 zemí. Získávají ocenění na mnoha prestižních zahraničních soutěžích.