Sylvánské zelené, Select, Jakostní odrůdové, 2014, Vinařství Waldberg, 0.75 l

Sylvánské zelené, Select, Jakostní odrůdové, 2014, Vinařství Waldberg, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10609
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Jakostní odrůdové
Kolekce Select
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Šarže 14/06
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Waldberg. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno zlatavě zelenkavé barvy. Vůně je ovocně kořenitá, harmonická s chutí, která je příjemně pikantní s jemnými citrusovými tóny.

Obec: Chvalovice
Trať: Dívčí hora

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 6,5 g/l
Kyseliny: 9,1 g/l
Bezcukernatý extrakt: 31,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Chvalovice
Trať: Dívčí hora
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny9,1 g/l
Zbytkový cukr6,5 g/l
Bezcukernatý extrakt31 g/l
Vinařství Waldberg

Vinařství Waldberg Vrbovec je vinařská společnost, která spojuje tradiční vinařské hodnoty a zkušenosti s moderními technologiemi. V kombinaci s vlastními vinicemi vznikají vína s výrazným odrůdovým charakterem. Motto vinařství "Víno s tváří" vyjadřuje kvalitu viničních tratí, snahu zhodnotit úrodnost půd na kterých se nachází vinice vinařství Waldberg, včetně práce vinohradníků a vinařů ve sklepě. Vinařství navázalo na základy, které položilo Agrodružstvo Vrbovec, které je vlastníkem vinařství a stále dodává hrozny pro výrobu vín. Sklep vinařství se nachází v malebné sklepní uličce mezi obcemi Chvalovice a Šatov. Sklep je jeden z nejrozlehlejších ve znojemském regionu a je vyhlouben do pískovcového podloží s historickým vstupním portálem. Sklep byl vybudován v roce 1770 premonstrátským opatem Louckého kláštera ve Znojmě. Vinařství vlastní 130 hektarů vlastních vinic na kterých se nachází 18 odrůd révy vinné. Půdní složení je hlinito-písčité na sprašovém podloží, nacházející se v mírných jižních svazích. Od roku 2008 nabízí vinařství i Vína originální certifikace VOC Znojmo. Celá řada vín z vinařství Waldberg získala řadu ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Na národní soutěži vín získalo vinařství ocenění za nejvíce ucelenou kolekci vín.