Sylvánské zelené, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l

-29 %
Sylvánské zelené, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15562
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 27,8
Šarže 4818
Uzávěr Korkový uzávěr
185 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Osobně v Modleticích:
pondělí 1.3
Osobně v Praze:
pondělí 1.3 po 17:30
Přepravní společností:
úterý 2.3
Podrobnosti

Kdysi jedna z nejrozšířenějších odrůd ve střední Evropě se dnes pěstuje spíše výjimečně. Naše sylvánské z vinice Babičák nad řekou Dyjí se vyznačuje žlutozelenkavou barvou, ve vůni se objevují pikantní kořenité tóny, aroma po angreštu a jemná vůně květu akátu. Chuť je kořenitá, lehčí, po zelených jablkách. V dochuti doznívá výraznější kyselinka a kompotovaný angrešt.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4-6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dyje
Trať: Babičák
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,8 g/l
Zbytkový cukr7,9 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.