Svatovavřinecké, Zemské - barrique, 2018, THAYA, 0.75 l

Náš tip
Svatovavřinecké, Zemské - barrique, 2018, THAYA, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16453
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Zemské - barrique
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Šarže HN/SV/18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství THAYA. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

 Víno temnější rubínové barvy. Zrálo 16 měsíců v dubových sudech různých velikostí a druzích pálení. Ve vůni dominují tóny sušených švestek, které přechází do povidel. Chuť je velice ovocná, robustní, podpořená chutí dubových sudů v závěru s dlouhou perzistencí.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hnanice
Trať: U Chlupa
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5 g/l
Zbytkový cukr0,2 g/l
Vinařství THAYA

THAYA je nově vznikající vinařství. Nejsme však vinařství, které nemá historii. Vznikáme transformací vinařství  Trávníček a Kořínek, které má své místo na vinařské scéně světové i domácí. Jméno se mění, avšak filozofie a přístup zůstává. Nepolevujeme ze svých nároků na kvalitu vína. V současnosti má vinařství cca 105 hektarů vlastních vinic ve znojemském regionu, což mu dává absolutní kontrolu nad kvalitou suroviny. Pro značku je typická kolekce Národní pozdravy z NP Podyjí nebo léty ověřená kolekce APRI.