Svatovavřinecké, VOC, 2009, Patria Kobylí, 0.75 l

Svatovavřinecké, VOC, 2009, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 5980
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Kategorie VOC
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2009
Šarže 164-09/1
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Barva vína je tmavě červená s fialovými odlesky. Ve vůni připomíná sušené švestky, v chuti můžeme najít ovocné tóny višní a višňového kompotu. Víno oslňuje svou plností a povidlovou vůní s příjemnou sametovou dochutí.

Doporučujeme podávat k uzeninám, tmavým masům a výraznějším sýrům. Víno je vhodné i k běžné konzumaci všedních jídel a sýrů, potěší rovněž při kombinaci s kachnou či husou.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2012 (Velkopavlovická podoblast) – stříbrná medaile

Obec: Kobylí
Trať: U Skalky

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 7,0 g/l
Kyseliny: 5,1 g/l
Bezcukernatý extrakt: 26,1 g/l

Doporučená teplota podávání je 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Tohoto vína bylo vyrobeno 2 600 lahví.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: U Skalky
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny5,1 g/l
Zbytkový cukr7 g/l
Bezcukernatý extrakt26,1 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.