Svatovavřinecké, Pozdní sběr - barrique, 2018, Moravíno, 0.75 l

Svatovavřinecké, Pozdní sběr - barrique, 2018, Moravíno, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16267
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Moravíno
Kategorie Pozdní sběr - barrique
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2018
Šarže 818
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Moravíno. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Purpurově červená barva. Aroma připomínající bobulové ovoce a černou moruši, v závěru jemná pivoňka. V chuti je víno harmonické s dobrou strukturou tříslovin. Víno zrálo v barikových sudech.

Doporučujeme podávat ke kýtě z divočáka na šípkové omáčce.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat do roku 2023.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Pavlov
Trať: Stará hora
Alkohol14,0 % obj
Kyseliny5,1 g/l
Zbytkový cukr0,1 g/l
Moravíno

Vinařství se sídlem ve Valticích, v hlavním městě vína, hospodaří na 27 ha vlastních vinic. Bílá vína jsou jemně aromatická s vůní květin, doplněná medolipových akcentem, který je dotvářen zráním vín v dubových sudech. Červená vína se vyznačují vůní po lesním ovoci a džemu. Vybrané partie vín zrají v barikových sudech. Sortiment doplňují vína Grand cuvée bílé a Grand cuvée červené, které výběrem vhodných odrůd a typu vín vytváří zajímavé kompozice a předčí svou komplexností i vína odrůdová. Vinařství bylo iniciátorem založení spolku VOC Valtice.