Svatovavřinecké, Pozdní sběr, 2012, Vinařství Vrba, 0.75 l

Svatovavřinecké, Pozdní sběr, 2012, Vinařství Vrba, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8178
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Vinařství Vrba
Kategorie Pozdní sběr
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže 100
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Vrba. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Obec: Čejkovice
Trať: Novosady

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 0,2 g/l

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Vrba

Vinařství Vrba je poměrně mladé vinařství, jehož historie sahá do roku 2009, kdy bylo založeno v Mutěnicích na Moravě. Vinařství patří mezi rozvíjející se mladé vinařství, které v současné době obhospodařuje necelý jeden hektar vinic. Z tohoto důvodu vykupují pro výrobu svých vín pouze ty nejkvalitnější hrozny z okolních vinic, nacházejících se ve Slovácké a Velkopavlovické podoblasti. Cílem vinařství je vyrábět lehká, svěží přívlastková vína s ovocnou chutí a příjemnou kyselinkou. Hrozny jsou ve vinařství zpracovávány moderními technologickými postupy. Červená vína zrají v dřevěných sudech, část v barikových sudech ve vlastním sklepě. Vinný sklep se nachází v lokalitě s téměř 500 vinnými sklepy zvaných "Bůdy" v ulici Horská, nacházející se na jednom z nejvyšších míst v Mutěnicích s krásným výhledem na obec a okolí.