Svatovavřinecké, Kabinet, 2012, Zbyněk Osička, 0.75 l

Svatovavřinecké, Kabinet, 2012, Zbyněk Osička, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7972
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Zbyněk Osička
Kategorie Kabinet
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2012
Šarže 05/12
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zbyněk Osička. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno jiskrné, tmavě růžové až malinové barvy. Příjemná ovocná vůně s patrnými tóny kompotových jahod a třešní. V chuti je víno jemné, svěží až krémové, můžeme cítit jahody v jogurtu.

Doporučujeme podávat k různým druhům sýrů, jemným pokrmům z kuřecího masa nebo ke grilované zelenině. Víno je vhodné otevřít půl hodiny před podáváním, aby vynikly jeho vlastnosti.

Obec: Velké Bílovice
Trať: Vinohrádky

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 0,7 g/l
Kyseliny: 6,6 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 °C


Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Zbyněk Osička

Vinařská historie rodiny Osičků se píše od roku 1920, kdy praděd Osička vysadil ve Velkých Bílovicích první vinohrad. Dnešní podoba vinařského sklepa pochází z porevolučního listopadového období. Nyní se o vinařství stará Zbyněk Osička, který navázal na rodinou tradici. Zbyněk Osička má moderní přístup k výrobě vína, ale zároveň dbá na zachování odrůdových charakteristik vína. Vinice vinařství Osička jsou zařazeny v integrované produkci, která zaručuje správný a šetrný přístup k vinné révě.