Stell Rosé, 2019, Stellenrust Wine Estate, 0.75 l

Akce
Stell Rosé, 2019, Stellenrust Wine Estate, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15532
Podoblast Stellenbosch
Odruda Pinotage
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Uzávěr Šroubový uzávěr
155 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 15 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Jahodové sufflé v celé své kráse. Ve vůni je bohaté na letní ovoce, převažují maliny, třešně, zralé broskve a meruňky. Tyto vůně se na patře transformují na intenzivní jemnou dochuť. 100 % z odrůdy Pinotage.

Doporučujeme podávat k salátům, pizze nebo jen tak jako příjemné letní pití.

Hrozny pochází z 7-17 let staré vinice, která se nachází na žulovém podloží v oblasti Bottelary Hills. Hrozny jsou speciálně pěstovány pro výrobu Rosé vína, kde díky úpravám velikosti vinné révy je cílem dosáhnout zralosti při nízkém obsahu cukrů a tímto redukovat hladinu alkoholu ve víně.

 

Doporučená teplota podávání: 9 - 11 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Stellenrust Wine Estate

Vinařství Stellenrust bylo založeno roku 1928 a od té doby produkují jedny z nejkvalitnějších vín oblasti Stellenbosch, které může jižní Afrika nabídnout. Panství má rozlohu asi 400 hektarů z nichž je 200 hektarů osázeno révou a polovina přesahuje přes Zlatý trojúhelník oblasti Stellenbosch, mezinárodně uznávané pro některé z nejlepších červených vín v Jižní Africe. Druhá polovina se nachází vysoko v Bottelary Hills, které jsou známé pro své chladné podnebí a pozdní odpolední vánek z Kapského Města, který pečuje o vynikající bílá a červená vína. Stellenrust se může dnes pochlubit tím, že je jedním z největších rodinných vinařství v Jižní Africe, kde se z generace na generaci předávají vinařské dovednosti a dědictví jejich motta “Setkání dokonalosti s vinařstvím“ aplikovaného do každé lahve.

Vinařství Stellenrust bylo druhým nejúspěšnějším zahraničním vinařstvím na Prague Wine Trophy 2016 co do počtu získaných medailí.