LIKVIDACE SKLADU !!! - slevy až 50 %, více než 200 zlevněných položek

Solaris, Pozdní sběr, 2020, Patria Kobylí, 0.75 l

Solaris, Pozdní sběr, 2020, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16700
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Solaris
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Šarže 28-20
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je žlutě-melounová, lehce opaleskující. Víno má značnou viskozitu. Vůně vína je velice intenzivní po tropickém ovoci jako například ananas a mango. Dále lze bohatě cítit citrusové plody, jemné květinové aroma se špetkou lískového oříšku. Aroma tohoto vína nám zůstává ve skleničce ještě dlouho poté, co jsme dopili poslední doušek. Chuť je plná, extraktivní. Všechny ty svěží příjemné tóny tropů, co jsme našli ve vůni, tak se přenáší i do chutě vína. I přes vyšší zbytkový cukr je víno díky příjemné kyselince svěží. Dlouhá perzistence prodlouží zážitek z tohoto vína.

Doporučujeme podávat k řadě dezertů nebo hutnějším sýrům a lehkým asijským jídlům.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Obec: Kobylí
Trať: Holý kopec
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny5 g/l
Zbytkový cukr33,3 g/l
Bezcukernatý extrakt25,9 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení