Shiraz, Long Row, 2009, Angove Family Winemakers, 0.75 l

Shiraz, Long Row, 2009, Angove Family Winemakers, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 4317
Země Austrálie
Podoblast Mc Laren Vale
Odruda Shiraz
Kolekce Long Row
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2009
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Angove Family Winemakers. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Toto červené suché víno má purpurovou barvu. Ve vůni aroma přezrálého červeného ovoce, koření a kávy. Silné víno s mohutnou tříslovinou a znatelnou kyselinkou.

Doporučujeme podávat k pokrmům ze zvěřiny, výrazným tmavým masům a k vyzrálým sýrům.

Alkohol: 14,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Angove Family Winemakers

Toto vinařství se datuje už od roku 1886 kdy Dr. William Thomas Angove emigroval do jižní Austrálie z Cornwallu se svou manželkou. Založil zde lékařskou praxi v Tea Tree Gully a spolu s dalšími lékaři Dr. Lindemanem a Dr. Penfoldem začali kultivovat vinice na výrobu vína. V roce 1910 převzal vinařství jeho syn Thomas Carlyon Angove, který provedl průkopnický krok k vytvoření vinařství v Renmarku v Riverlandu. V roce 1965 vyvinuli ve vinařství Angove jako první na světě balení na víno "bag in box". Byl převzat a začal se používat v mezinárodním měřítku. V roce 1969 došlo k výsadbě vinice Nanya, která je dnes proslulou 500 hektarovou vinicí. V současnosti je vinařství největším australským exportérem na světovém trhu s nadprůměrně vysokou kvalitou. Vede ho již pátá generace vlastníků.