Shiraz, Bin 50, 2016, Lindeman's, 0.75 l

Shiraz, Bin 50, 2016, Lindeman's, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13303
Země Austrálie
Výrobce Lindeman's
Odruda Shiraz
Kolekce Bin 50
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Lindeman's. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Tento Shiraz bin 50 má vanilkové aroma s tóny tmavého bobulového ovoce a pikantního koření. Na patře jsou patrné znaky černého rybízu a švestek doplněné jemnou tříslovinou a krásnou strukturou, což dělá víno plným. Víno zrálo v sudech z amerického dubu.

Doporučujeme podávat ke grilovaným masům, těstovinám nebo k sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 5 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Lindeman's

Toto vinařství založil Henry Lindeman a historie sahá až do roku 1811. Nachází se v Novém jižním Walesu v Austrálii a dle reputace vyrábí vína nejvyšší kvality. Fylosofií vinařství je, že "Posláním vína je štěstí". Vína nejsou uvolněna na trh dokud nejsou správně vyzrálá. V každé láhvi z tohoto vinařství najdete ducha zakladatele Henryho Lindemana a důkaz jedinečných schopností vinařských mistrů tohoto vinařství. Vína jsou stvořena pro každodenní potěšení z pití vína a jistě potěší i Vás.