Sevar, Kabinet, 2019, Château Lednice, 0.75 l

Sevar, Kabinet, 2019, Château Lednice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16397
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Annovino Lednice
Odruda Sevar
Kategorie Kabinet
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
Šarže ME1944/1
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Annovino Lednice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Sevar s tmavou rubínovou barvou s fialovými odlesky. Vůně je intenzivní a krásně kombinuje typické divoké tóny muškátu a květnatost. Dále můžete najít drobné lesní ovoce jako například ostružiny a černý rybíz. V chuti je víno taktéž příjemně ovocné, hravé a díky pikantní kyselině má velký potencionál ke zrání.

Doporučujeme podávat k pečenému tmavému masu.

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Lednice
Trať: Ve starých
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny5 g/l
Zbytkový cukr0,2 g/l
Annovino Lednice

Vinice vinařství Annovino Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Annovino Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Annovino Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.