Sekt Ice Edition, J.P. Chenet, 0.75 l

Sekt Ice Edition, J.P. Chenet, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 8221
Země Francie
Výrobce J.P. Chenet
Odruda Cuvée
Kolekce Ice Edition
Barva Bílé
Cukr Demi-sec
Zařazení Šumivé
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství J.P. Chenet. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Čirá zlatá barva, proud jemných bublinek. Květinová vůně bílého ovoce s tóny mandlí a oříšků. Smetanová jemná chuť, bohaté konzistence. Víno chutná příjemně ovocně s tóny grilovaných mandlí. Sladká chuť se objeví v závěru, zvýrazněná jemným nádechem ovoce.

 

Doporučujeme podávat na ledu v široké sklenici při teplotě 7-8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol10,5 % obj
J.P. Chenet

V roce 1984 navrhl Joseph Helfrich láhev s revolučním tvarem a nazval jí Joséphine. Láhev vystupovala z davu svými křivkami, šikmým krkem a velkorysým tělem. Zrodila se tak první značka francouzského vína jménem J.P. Chenet. Zpočátku společnost nabízela dvě vína Cabernet Sauvignon Pays d'Oc a Blanc de Blancs, které bylo směsí odrůd Colombard a Ugni ze svahů Gaskoňska. Společnost si postupně vybudovala partnerské vztahy s vinařskými družstvy a zajistila si tak trvanlivost a kvalitu svých vín. Definovali styl vín, který zůstal neměnný bez ohledu na ročník. Dnes je úspěch značky spojen se schopností inovace. Díky tvrdé práci se vína J. P. Chenet stala nejprodávanějšími francouzskými víny po celém světě. Značka je zastoupena ve 160 zemích světa.