Sauvignon, Terroir, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Waldberg, 0.75 l

Sauvignon, Terroir, Pozdní sběr, 2013, Vinařství Waldberg, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9266
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 13/16
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Waldberg. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno zlatavého odstínu s širší ovocnou vůní po černém rybízu až s tóny angreštového kompotu, přecházející i do plné, extraktivní chuti se šťavnatou kyselinkou a zbytkem přírodního cukru.

Obec: Dyjákovičky
Trať: U sklepů

Alkohol: 10,5 % obj.
Zbytkový cukr: 21,6 g/l
Kyseliny: 8,7 g/l
Bezcukernatý extrakt: 28,5 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dyjákovičky
Trať: U Sklepů
Alkohol10,5 % obj
Kyseliny8,7 g/l
Zbytkový cukr21,6 g/l
Bezcukernatý extrakt28,5 g/l
Vinařství Waldberg

Vinařství Waldberg Vrbovec je vinařská společnost, která spojuje tradiční vinařské hodnoty a zkušenosti s moderními technologiemi. V kombinaci s vlastními vinicemi vznikají vína s výrazným odrůdovým charakterem. Motto vinařství "Víno s tváří" vyjadřuje kvalitu viničních tratí, snahu zhodnotit úrodnost půd na kterých se nachází vinice vinařství Waldberg, včetně práce vinohradníků a vinařů ve sklepě. Vinařství navázalo na základy, které položilo Agrodružstvo Vrbovec, které je vlastníkem vinařství a stále dodává hrozny pro výrobu vín. Sklep vinařství se nachází v malebné sklepní uličce mezi obcemi Chvalovice a Šatov. Sklep je jeden z nejrozlehlejších ve znojemském regionu a je vyhlouben do pískovcového podloží s historickým vstupním portálem. Sklep byl vybudován v roce 1770 premonstrátským opatem Louckého kláštera ve Znojmě. Vinařství vlastní 130 hektarů vlastních vinic na kterých se nachází 18 odrůd révy vinné. Půdní složení je hlinito-písčité na sprašovém podloží, nacházející se v mírných jižních svazích. Od roku 2008 nabízí vinařství i Vína originální certifikace VOC Znojmo. Celá řada vín z vinařství Waldberg získala řadu ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Na národní soutěži vín získalo vinařství ocenění za nejvíce ucelenou kolekci vín.