Sauvignon, Pozdní sběr, 2017, Zbyněk Osička, 0.75 l

Sauvignon, Pozdní sběr, 2017, Zbyněk Osička, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13978
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Zbyněk Osička
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 05/17
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zbyněk Osička. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je jiskrná, zelenožlutá až zlatavá. Elegantní broskvová vůně je doplňována tóny angreštové šťávy a černorybízových lístků. Příjemná chuť je typická svým broskvovým charakterem a dotekem chuti černorybízové bobule s medovým závěrem.

Doporučujeme podávat ke sladším jídlům, drůbeži, grilovanému masu a lehčím sýrům. 30 minut před podáváním nechte otevřené víno nadechnout.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mikulov
Trať: Brněnská
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,8 g/l
Zbytkový cukr8 g/l
Bezcukernatý extrakt24 g/l
Zbyněk Osička

Vinařská historie rodiny Osičků se píše od roku 1920, kdy praděd Osička vysadil ve Velkých Bílovicích první vinohrad. Dnešní podoba vinařského sklepa pochází z porevolučního listopadového období. Nyní se o vinařství stará Zbyněk Osička, který navázal na rodinou tradici. Zbyněk Osička má moderní přístup k výrobě vína, ale zároveň dbá na zachování odrůdových charakteristik vína. Vinice vinařství Osička jsou zařazeny v integrované produkci, která zaručuje správný a šetrný přístup k vinné révě.