Sauvignon, Lacerta Viridis, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Sauvignon, Lacerta Viridis, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14592
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Lacerta Viridis
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8318
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Ochutnejte Sauvignon z ročníku 2018, zaujme Vás bohatou vůní po citrusových plodech, angreštu a planých broskvích. V ústech potěší svěžestí, čistotou, mohutností těla a délkou chuťového projevu. Oceníte atraktivní příchuť po zelených hruškách, rynglích či pomelu.

Doporučujeme podávat například k drůbeži, těstovinám a rybám.

Ocenění:

  • Pardubický festivl vína 2019 - zlatá medaile
  • Festwine 2019 - stříbrná medaile
  • Concours Mondial de Bruxelles 2019 - stříbrná medaile
  • Eurasia Wine & Spirits Competition 2019 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let od lahvování.

 

LACERTA VIRIDIS

Vína označená nálepkou „ZELENÁ JEŠTĚRKA“  jsou vyráběna z hroznů z viničních tratí, které jsou současně i teritoriem vzácné a velmi krásné ještěrky zelené. Ještěrka zelená se v České republice vyskytuje pouze v ekologicky čisté krajině.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hnanice
Trať: Knížecí vrch
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr7,1 g/l
Bezcukernatý extrakt24,7 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.