Sauvignon, Kravák, Pozdní sběr, 2016, Arte Vini, 0.75 l

Akce
Náš tip
Sauvignon, Kravák, Pozdní sběr, 2016, Arte Vini, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12950
Oblast Morava
Výrobce Arte Vini
Odruda Sauvignon
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže L-201755
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arte Vini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Šaldorfský Kravák je 100% Sauvignon Blanc z Kraví hory, historické polohy na posledních výběžcích Českého masivu. Hrozny jsou kvašeny přírodními kvasinkami z vinice. Kravák je tedy víno divoké a osobité, bez příkras, prezentující terroir a krásu odrůdy Sauvignon. Zároveň ale oplývá finesou a elegancí.

Doporučujeme podávat ke kořeněným jídlům, k těstovinám s gorgonzolou nebo s mořskými plody, špagetám aglio olio či k asijské kuchyni.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 4-5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Nový Šaldorf - Sedlešovic
Trať: Kraví hora
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr0,7 g/l
Arte Vini

Vinařství Arte Vini vyrábí vysoce kvalitní vína v Novém Šaldorfu nedaleko Znojma. V sortimentu naleznete suchá bílá a červená vína a polosladké bílé z odrůdy Pálava. Pokladem je také vyhlášený Kravák. Vína vycházejí z moravské vinařské tradice, přinášejí radost a příjemné zážitky pokaždé, když máte možnost je ochutnat. Vinice jsou obhospodařovány výhradně biologicky udržitelným způsobem šetrným k životnímu prostředí. Ke správnému zrání vín dochází ve více než 140 let starém sklepě. Svěží ovocná vůně, harmonická a vyvážená chuť, elegance a netradiční etiketaa. To jsou vína Arte Vini.