Sauvignon, Jakostní odrůdové, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Sauvignon, Jakostní odrůdové, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14594
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Odruda Sauvignon
Kategorie Jakostní odrůdové
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8340
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Po přivonění oceníte atraktivní vůni po černém rybízu, hluchavce a zavařené rynli. V ústech ohromí svou mohutností, svěžestí, jemnou nasládlostí danou přirozeným vyšším alkoholem i líbivou příchutí po planých tzv. vinohradnických broskvých, angreštu a zelených banánech.

Doporučujeme podávat například k drůbeži nebo rybám.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 5 - 7 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr8,1 g/l
Bezcukernatý extrakt24,2 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.