Sauvignon Blanc, Vin de Pays d'Oc, 2016, Arrogant Frog, 0.75 l

Sauvignon Blanc, Vin de Pays d'Oc, 2016, Arrogant Frog, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12835
Země Francie
Výrobce Arrogant Frog
Odruda Sauvignon Blanc
Kategorie Vin de Pays d'Oc
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Arrogant Frog. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno má velmi jiskrnou zlatou barvu se zelenkavými odlesky a komplexní vůni po liči, grapefruitu, angreštu s tóny bylinek a lehce kouřovými tóny. V chuti je ovocné s dobrou kyselinkou a nabízí skvělou vyváženost, která dává bohatost v ústech a dobrou délku. Hrozny byly sklizeny částečně ručně a částečně mechanicky z 8-21 starých rév.

Doporučujeme podávat k mušlím, mořským plodům, letním salátům a pokrmům z chřestu.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Arrogant Frog

Arrogant Frog nabízí arogantní kvalitu a arogantní cenu. Stručně řečeno, za svou cenu nabízí výjimečnou kvalitu a je rozhodnut na vás udělat dojem. Tento žabák je typický Francouz, ale vyskočí z láhve s postojem a stylem Nového světa. Hrozny pro Arrogant Frog se pěstují v olbasti na prosluněných svazích rozprostřených mezi Středozemním mořem a údolím Hérault. Jean-Claude Mas, vinař a tvůrce této značky spolupracoval na etiketě Arrogant Frog s několika výtvarníky. Postava žabáka je vtipnou karikaturou tradičního staromódního Francouze, který se snaží vypadat elegantně a zároveň rafinovaně. Vinařství je součástí větší vinařské skupiny Paul Mas.