Sauvignon Blanc, AOC, 2014, Domaine Guy Saget, 0.75 l

Sauvignon Blanc, AOC, 2014, Domaine Guy Saget, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 477
Země Francie
Oblast Val de Loire
Odruda Sauvignon Blanc
Kategorie AOC
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Domaine Guy Saget. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno má světle zlatavou barvu se zelenými odlesky. Pro Sauvignon typická čistá vůně vyzrálého angreštu a citrusů s jemným minerálním podtónem. Má svěží, říznou, přímou chuť opět s tóny angreštu a citrusů. Víno je středně dlouhé s elegantním závěrem. Čistý a jednoduchý Sauvignon z Loire pro každou příležitost.

Alkohol: 12,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Domaine Guy Saget

Guy Saget je jedna z předních vinařských značek. O vinařství se stará a pečuje již devátá generace této rodiny. Fylozofií vinařství je a bylo dodržování ekologických zásad. Vinařství má 360 hektarů vinic situovaných do nejlepších poloh díky, kterým jsou vína pocházející z tohoto vinařství zárukou kvality. Dvě třetiny produkce vína pochází z údolí Loiry kde se nacházejí panství tohoto rodu. Vína jsou jedinečná, harmonická a kvalita je podpořena jeho dlouholetou historií.