Sauvignon Blanc, Reserva, 2017, Tarapacá, 0.75 l

Sauvignon Blanc, Reserva, 2017, Tarapacá, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13331
Země Chile
Výrobce Tarapacá
Odruda Sauvignon Blanc
Kategorie Reserva
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Tarapacá. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno vykazuje světlou zelenožlutou barvu. Jiskřivě svěží a čisté ve vůni s charakterem divokých bylin, které jsou doplněny tóny grapefruitu a střelného prachu. Víno je velmi dobře vyrovnané, osvěžující a intenzivní s pikantními kyselinami.

Doporučujeme podávat k salátům, kuřecímu a rybímu masu.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 roky.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Tarapacá

Tarapacá najdeme ve městě Isla v Maipo Valley, v oblasti Central Valley v Chile. Společnost byla založena v roce 1874. Jejím zakladatelem je Francisco de Rojas. V roce 1892 získal vinařství Manuel Zavala-Melendez a změnil název na Viña Tarapacá (na počest chilské provincie stejného jména). Vinice jsou osázeny francouzskými odrůdami. Vlastní 600 ha vinic v oblasti: Maipo Valley, Casablanca a Leyda. Viña Tarapacá je jedním z nejtradičnějších a nejstarších vinařství v Chile. Od roku 2008 je součástí VSPT Wine Group. Chile je druhý největší vývozcem vína. Vyváží víno do více jak 60 zemí.