Sauvignon Blanc, Gato Negro, 2014, Viňa San Pedro, 0.75 l

Sauvignon Blanc, Gato Negro, 2014, Viňa San Pedro, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10781
Země Chile
Výrobce Viňa San Pedro
Odruda Sauvignon Blanc
Kolekce Gato Negro
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Viňa San Pedro. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Suché víno bledě žluté barvy se zelenými tóny. Intenzivní chuť bylinek a tropického ovoce, jako je grapefruit, ananas a mango. Toto víno je lehké s dobře vyváženými kyselinkami a dlouhotrvajícím dozvukem evokující citrusy.

Hrozny pro výrobu tohoto vína se nechávají po sklizni macerovat za nízkých teplot (10 - 12 °C) po dobu 4 až 6 hodin a poté jsou lisovány. Fermentace je prováděna během 20 dnů v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou pod 14 °C, aby se zachovalo a rozvinulo citrusové aroma a svěží charakter odrůdy.

Doporučujeme podávat k mořským plodům, pikantním omáčkám, zeleninovým pokrmům a ke kozímu sýru.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Viňa San Pedro

Společnost byla založena roku 1865. Viña San Pedro je v současné době jedním z největších a nejstarších vývozců chilského vína. San Pedro má více než 1500 osázených hektarů v oblasti Central Valley a v dalších hlavních vinařských oblastech v Chille jako je Elgui, Casablanca, San Antonio-Leyda, Maipo, Cachapoal, Maule a Bío-Bío. Hlavní sklep vinařství se nachází ve městě Molina, v Curicó Valley a je více než 100 let starý. Vinařství bylo vybráno jako „Vinařství roku nového světa“ díky kvalitě svých vín, úspěchu na celosvětovém trhu a také díky rozvoji a dynamice. Portfolio zahrnuje značky: Cabo de Hornos, Kankana del Elqui, Tierras Moradas, 1865 Limited Edition, Castillo de Molina, 35 South a GatoNegro, které se těší velkému úspěchu na zahraničních trzích.