Sauvignon Blanc, Estate Collection, Reserva, 2016, Viu Manent, 0.75 l

Sauvignon Blanc, Estate Collection, Reserva, 2016, Viu Manent, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12467
Země Chile
Výrobce Viu Manent
Odruda Sauvignon Blanc
Kategorie Reserva
Kolekce Estate Collection
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Viu Manent. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Toto víno doprovází světle žlutá barva se zelenkavými odlesky a výrazná vůně po exotickém ovoci guava a nektarinkách. V ústech je víno svěží a příjemné chuti s dobrou kyselostí a excelentní strukturou v závěru.

Doporučujeme podávat jako aperitiv, skvěle se hodí k mořským plodům, salátům, jemným sýrům a sushi.

Alkohol: 12,0 % obj.

Doporučená teplota podávání: 11 - 13 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,0 % obj
Viu Manent

Vinařství Viu Manent je chilské vinařství, které je ve vlastnictví rodiny Viu. Vinařství bylo založeno v roce 1935 kdy katalánský emigrant Miguel-Viu García a jeho dva synové začali ve městě Santiago de Chile lahvovat a prodávat vína pod značkou "Vinos Viu". V roce 1966 si Miguel splnil svůj dlouholetý sen, když se mu podařilo získat vinařství Hacienda San Carlos de Cunaco in Colchagua se 150 hektary vinic, vysazených na kvalitním podloží. Ve vinařství respektují životní prostředí a dodržují tradiční výrobní postupy. V současné době je rozloha vinic více než 270 hektarů. Vína jsou velice známá po celém světě díky své vysoké kvalitě a vysokému počtu získaných bodů v mezinárodních soutěžích.