Sauvignon Blanc, 2018, Yealands Estate, 0.375 l

Nové
Sauvignon Blanc, 2018, Yealands Estate, 0.375 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16608
Oblast Marlbourough
Výrobce Yealands Estate
Odruda Sauvignon Blanc
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Uzávěr Šroubový uzávěr
149 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 39 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Sauvignon Blanc s tóny citrusového květu a kůry s lehkými tóny řerného rybízu a květin. Chuť je plná s charakterem tropického ovoce, které je vyrovnané dlouhou, křupavě minerální dochutí s osvěžující kyselinkou. Poloviční lahev o objemu 0,375 l.

Doporučujeme podávat k čerstvým i vařeným mořským plodům a drůbežímu masu.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Vhodné k archivaci po dobu 2-3 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Yealands Estate

Yealands je vinařství na Novém Zélandu v oblasti Marlbourough v podhůří Awatere. Zakladatelem je Peter Yealands. Peter s manželkou Vai a synem Aaronem vybudovali jedno z největších a nejúspěšnějších vinařství na Novém Zélandu. Dcera Danielle prosazuje Yealands v Nelson a okolí. Hlavní vinař je Tamra Washington, která se v Marlborough narodila. Pěstují odrůdy: Sauvignon Blanc, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Viognier, Tempranillo, Rulandské modré a Tramín červený. Vinařství Yealands Estate patří do malé skupinky firem z celého světa, které získalo certifikát CarboNZero a první na Novém Zélandě měří a eliminuje skleníkové plyny.