Ryzlink vlašský, Pozdní sběr, 2016, Velkobílovická vína, 0.75 l

-9 %
Ryzlink vlašský, Pozdní sběr, 2016, Velkobílovická vína, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14061
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 24/16
Uzávěr Korkový uzávěr
175 Kč
159 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
pondělí 9.12
Osobně v Praze:
pondělí 9.12 po 17:30
Přepravní společností:
úterý 10.12
Podrobnosti

Víno sytější zlatožluté barvy s odleskem slámové. Vůně středně intenzivní, odrůdově typická, připomínající sušené bílé květy, čerstvé byliny a zralé peckoviny. Chuť je plná, svěží, s tóny kompotované ryngle, propolisu, sušeného žlutého jablka s pikantnějším závěrem. Hrozny byly zpracovány reduktivní technologií řízeného kvašení.

Doporučujeme podávat k předkrmům a letním salátům.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2 - 4 let.

 

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Obory
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny6,4 g/l
Zbytkový cukr9,2 g/l
Velkobílovická vína

Z původně obchodní společnosti se v roce 2006 vyvinulo plnohodnotné vinařství, které produkuje velmi kvalitní a moderní vína. Nachází se v nejúrodnější části Jihomoravského kraje, v největší vinařské obci ČR ve Velkých Bílovicích. Velkobílovická vína jsou moderní vinařská firma přinášející na trh mladá, svěží vína s důrazem na odrůdový projev. Moderní styl vín podtrhuje i nová, moderní ambaláž. Vynikající klimatické podmínky, poloha a půdní složení tamních tratí umožňují docílit dobré cukernatosti a kvality hroznů, což je první a nejdůležitější předpoklad pro výrobu kvalitních vín. Na vinicích o rozloze 20 ha je vysazená široká skladba 20 odrůd, 12 bílých a 8 červených. Z modrých hroznů vyrábí zejména růžová vína a klarety.