Ryzlink vlašský, Ego Vin, Pozdní sběr, 2013, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l

Ryzlink vlašský, Ego Vin, Pozdní sběr, 2013, Zámecké vinařství Bzenec, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9497
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Ego Vin
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 3088
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zámecké vinařství Bzenec. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Velmi jasné a jiskrné víno se zelenkavými odlesky. Vůně s jemným tónem vyzrálé hrušky a grepu.Chuť je jemně minerální s rozinkovým charakterem. Víno je široké s dlouhou dochutí.

Obec: Dobré pole
Trať: Rosentické

Alkohol: 11,5 % obj.
Zbytkový cukr: 1,1 g/l
Kyseliny: 6,6 g/l
Bezcukernatý extrakt: 22,6 g/l

Doporučená teplota podávání: 9 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Ego VIN

Základní filozofií přívlastkových vín z řady EGO je nabídnout Vám to nejlepší ze sklepa Zámeckého vinařství Bzenec. Stručně řečeno, ze všech vín, vyrobených z různých vinic, vybrat opravdu to nejvydařenější s typickým charakterem odrůdy, ze které bylo vyrobeno. Jedním slovem je Ego-VIN, jak už z názvu vyplývá, spojením unikátních vlastností Moravy a charakterů dvou vinařů, kteří těmto vínům předali velkou část svého vlastního 'já', a proto byla vína řady Ego-VIN vyrobena v limitovaných sériích, kde každá láhev má své originální číslo.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dobré pole
Trať: Rosentické
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr1,1 g/l
Bezcukernatý extrakt22,6 g/l
Zámecké vinařství Bzenec

Zámecké vinařství Bzenec je vinařstvím s dlouhou tradicí. Vinařský podnik můžeme najít v krásném romantickém prostředí zámečku v pseudogotickém slohu, který zde po staletí představuje slávu zámeckého vinařství ve významné moravské podoblasti Slovácké, která je součástí Dolnomoravského úvalu, v němž se soustřeďuje převážná část vinařské produkce v jedné z nejteplejší části jižní Moravy. V současné době je společnost součástí uskupení vinařských firem, mezi které patří významná vinařství moravského regionu: Vinařství Mikrosvín Mikulov, Vinařství Mikulčice či Diana Moravia. Díky otevřenému přístupu k moderním technologiím a novým trendům se Zámeckému vinařství Bzenec jako jedinému vinařství v ČR podařilo v roce 2007 získat titul Premio Speciale na soutěži VINITALY. V následujících třech letech se toto významné světové ocenění podařilo získat ještě dvakrát. Výrazné úspěchy v podobě zlatých a stříbrných medailí získává vinařství také na AWC Vienna, Monde Selection Brusel, Decanter World Wine Awards a International Wine Challenge v Londýně, Le mondial du Rosé ve Francii či Concours Mondial de Bruxelles.