Ryzlink vlašský, Classic, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Reisten, 0.75 l

Ryzlink vlašský, Classic, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Reisten, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15435
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Classic
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 21
Šarže 0218
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Reisten. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Typický "vlašák" z Pálavy s výraznou mineralitou. V plné šťavnaté chuti ucítíte jemný grepovýtón. Křupavá kyselinka dává vínu krásnou harmonickou chuť.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Vína Classic

Jedinečná atmosféra pálavské krajiny, v níž se snoubí práce a kroky našich předků s žárem i lehkostí slunce opírajícího se do bílých skal a současně pronikajícího až ke kořenům révy, dává vzniknout vínům osobitého, téměř mediteránního charakteru.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Pavlov
Trať: Slunný Vrch
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr4,3 g/l
Vinařství Reisten

Vinařství Reisten najdeme v Pavlově na Moravě. Vinařství založili, v červnu 1999, Radomír Nepraš, Jiří Kalášek a Martin David. Jejich filosofií je produkovat jen velmi kvalitní vína. Podřídili tomu nejen pečlivý výběr viničních tratí, výběr odrůd, způsob pěstování a sklizně, ale i zpracování hroznů a celou výrobu. Vysadili v roce 2001 vlastní vinice a tím získali nezávislost na dodavatelích hroznů. První víno ze svých hroznů vyrobili v roce 2005. V roce 2019 koupila vinařství investiční skupina J&T. Současným sklepmistrem je Ing. Zdeněk Musil, který 5 let působil v USA a poté ve vinařství Kolby.