Ryzlink vlašský, Cépage, Výběr z cibéb, 2017, Nové Vinařství, 0.375 l

Ryzlink vlašský, Cépage, Výběr z cibéb, 2017, Nové Vinařství, 0.375 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14870
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Výběr z cibéb
Kolekce Cépage
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže NV248
Uzávěr Skleněný uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Nové Vinařství. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Lahodný "Vlašák" z těch nejvyzrálejších hroznů. Chuti dominuje mohutná sladkost, která je ale podpořena dostatečně výraznou kyselinkou a vyšším alkoholem.

Doporučujeme podávat ke sladkým dezertům.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Klentnice
Trať: Bavorsko
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny8,2 g/l
Zbytkový cukr186,2 g/l
Nové Vinařství

Naše vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha vinic v Mikulovské podoblasti, v blízkosti Pálavských vrchů. Cílíme na zákazníky s vysokými nároky na design a kvalitu vína vyrobeného z výhradně moravských hroznů. Od počátku používáme moderní šroubové a skleněné uzávěry. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích. Základní surovina je použita na výrobu řad Village, jež jsou vína lehká, šťavnatá a nekomplikovaná. Další fáze sklizně po základní surovině – přívlastková, se využívá k výrobě řad Cépage a Cuvée. Vína v této řadě jsou odrůdově typická a v chuti vyrovnaná. Optimálně vyzrálá surovina je duší pro nejvyšší výrobkovou řadu Petangue. Charakter těmto vínům dodává terroir vinice, odkud pochází.