Ryzlink vlašský, Cépage, Pozdní sběr, 2018, Nové Vinařství, 0.75 l

Ryzlink vlašský, Cépage, Pozdní sběr, 2018, Nové Vinařství, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14861
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Cépage
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže NV287
Uzávěr Skleněný uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Nové Vinařství. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Příjemné víno světle zelenožluté barvy, s jemnou vůní usušených bylin a trávy. Víno má harmonickou chuť, která osvěží příjemnými kyselinami.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Drnholec
Trať: Slunečný vrch
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny7,3 g/l
Zbytkový cukr0,5 g/l
Nové Vinařství

Naše vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha vinic v Mikulovské podoblasti, v blízkosti Pálavských vrchů. Cílíme na zákazníky s vysokými nároky na design a kvalitu vína vyrobeného z výhradně moravských hroznů. Od počátku používáme moderní šroubové a skleněné uzávěry. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích. Základní surovina je použita na výrobu řad Village, jež jsou vína lehká, šťavnatá a nekomplikovaná. Další fáze sklizně po základní surovině – přívlastková, se využívá k výrobě řad Cépage a Cuvée. Vína v této řadě jsou odrůdově typická a v chuti vyrovnaná. Optimálně vyzrálá surovina je duší pro nejvyšší výrobkovou řadu Petangue. Charakter těmto vínům dodává terroir vinice, odkud pochází.